Z-ca redaktora naczelnego: Katarzyna Burkiewicz

Katarzyna Burkiewicz

Biolog, treser psów, zoopsycholog. Jestem absolwentką wydziału Biologii na Uniwersytecie Gdańskim. W 2011 roku ukończyłam z wyróżnieniem kurs tresury psów i zoopsychologii w szkole Silva Lupus, w której obecnie jestem jednym z wykładowców. W celu poszerzenia swojej wiedzy z zakresu pracy ze zwierzętami brałam udział w wielu seminariach prowadzonych przez takich specjalistów jak Sarah Fisher, Vicky Halls, Grisha Stewart, Inki Sjosten, Adam Miklosi, Ian Dunbar, Joanna Iracka czy Zofia Mrzewińska. Od momentu ukończenia kursu pracuję ze zwierzętami, zajmując się głównie zaburzeniami zachowań kotów.

Prywatnie jestem właścicielką pięciu uroczych dachowców, czterech psów i konia. Prawie wszystkie zwierzęta adoptowałam z gdyńskiego schroniska lub z Fundacji Dobrych Zwierząt, z którą współpracuję jako wolontariusz. Na co dzień staram się pomagać wolno żyjącym kotom, głównie zajmuję się łapaniem kotek na zabiegi sterylizacji.

Na portalu koty24.com będę skupiać się na pisaniu artykułów poświęconych zapobieganiu i rozwiązywaniu problemów behawioralnych kotów. Mam nadzieję, że moje artykuły okażą się przydatne dla wielu właścicieli tych wspaniałych zwierząt.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie