Kici,kici tu kocica, polecajka adopcyjna

Bezdomność zabija!
Choć żyjemy w XXI wieku, wieku ogromnego postępu, to nadal nie udaje nam się wyeliminować bezdomości wsród zwierząt. Okazuje się, że najbardziej poszkodowane w naszym kraju są koty.
 
Hasło: Bezdomność zabija! jest aktualne jak nigdy wcześniej.
 
Dziś chcemy Państwu przedstawić dwie kocie siostrzyczki podopieczne Stowarzyszenia Dakota z Elbląga, Sandy i Wendy. Te koteczki już rok czekają na dom. Dołączyły do Dakotek chore i wycieńczone. Pod opieką wspaniałych ludzi stanęły na nogi.
 
Dziewczynki pochodzą z Kazimierzowa pod Elblągiem, miały tam umrzeć z rąk zwyrodnialca. Obje siostry stały się tarczą strzelniczą ich małe ciałka pełne były kul z broni pneumatycznej. Koszmarne i kosztowne leczenie zostało zakończone a do happy endu brakuje tylko kochającego domku.
 
Te oklepane hasła: Nie kupuj, adoptuj!, Adoptuj, patrz sercem! nabierają znaczenia w konfrontacji z takimi sierotkami jak Sandy i Wandy.
Bezdomność zabija, warto o tym pamietać kiedy stoi się przez wyborem zwierzaka, warto pamietać o tych które dostały szanse i pomoc od ludzi, którzy poświęcają swój czas i niejednokrotnie środki na walkę z bezdomnością. Warto o tym pamiętać i kastrować zwierzaki którymi się opiekujecie, bo tylko i wyłącznie kastracja jest skuteczną walką z bezdomnością i cierpieniem.
 
 
 
Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie