KOTYlion – z miłości do kotów

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego – jeśli chcą Państwo wesprzeć nasze działania, mogą Państwo przekazać nam swój 1% – wystarczy wypełniając PIT wpisać KRS Fundacji 0000135274 i w celu szczegółowym wpisać: KOTYLION

KOTYlion jest akcją Fundacji Viva!. Nasza grupa powstała w 2007 roku. Skupiamy się na pomocy kotom z Łodzi. Wszyscy jesteśmy wolontariuszami.

Tworzymy domy tymczasowe we własnych mieszkaniach wyciągając potrzebujące pomocy zwierzęta ze schronisk, zabierając z ulicy te wyrzucone, niechciane i szukamy im domów – na całe życie. Sterylizujemy wolnożyjące, ograniczając populację i zapobiegając bezdomności. Każdy z nas jest inny, co nie przeszkadza nam działać wspólnie dla dobra tych wszystkich istot, które bez pomocy człowieka nie mają szans na przetrwanie.

Kotylion to coś więcej niż praca – to pasja, hobby. Każdy z nas jest osoba czynną zawodowo, pomagamy kotom poświęcając swój wolny czas, pomagamy po to, by potem zobaczyć uśmiechnięte kocie pysio, by zobaczyć przemianę z chorego, pozbawionego nadziei istnienia w pełnego życia i szczęśliwego pupila.

więce: http://kotylion.pl/o-fundacji/

Zobacz komentarze

Polecane

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Dyskusja

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.