Miłość do kotów potrafi przekroczyć wszelkie granice. I to dosłownie!

Mateusz Nowak
15.02.2018

Jak każdy Czytelnik naszego portalu jesteś miłośnikiem kotów. Darzysz te niezwykłe zwierzaki dużą sympatią, a własnego kota pewnie nawet kochasz (co zrozumieją tylko inni kociarze). Bywają jednak sytuacje, gdy miłość do mruczków zdaje się przekraczać granice, czego efektem jest jej otwarte manifestowanie. Niektórzy są tak wielkimi kociarzami, że potrafią zmienić dla futrzaka swoje życie, a nawet wygląd. Oto kilka przykładów.

Tatuaż z kotem

Zawodowi tatuażyści przyznają, że jednym z najchętniej wybieranych motywów zwierzęcych jest właśnie kot. Dominują dzikie gatunki, ale nie brakuje też klientów, którzy chcą sobie zrobić tatuaż odwzorowujący zdjęcie ukochanego pupila. Może się to oczywiście wydawać przesadą, ale taki tatuaż często łagodzi ból po stracie kota.

Kocie manicure

To opcja, którą chętnie wybierają kociary. Manicure jest podstawą zadbanego wyglądu kobiety, jednak niektóre panie wolą zerwać z nudą i pozwalają sobie na bardzo kreatywne ozdobienie paznokci. Pojawiają się na nich kocie motywy. Prawdziwi artyści manicure potrafią nawet upodobnić ludzkie paznokci do kocich pazurów. Wrrr…

Dom urządzony „pod kota”

Wbrew pozorom to nie jest taki rzadki widok. Wielu kociarzy jest gotowych oddać swojemu pupilowi dosłownie wszystko, także dom. Słyszy się o historiach ludzi, którzy wyprowadzili się z własnej sypialni do salonu, bo mruczek upodobał sobie królewskie łóżko i lubi w nim spać. W domu „zafiksowanego” kociarza wszędzie porozstawiane są miski z karmą, kuwety (żeby kotek nie musiał za daleko chodzić), zabawki i drapaki.

Kocie perfumy

Tak, takie perfumy istnieją. Ideą jest to, aby użytkownik przez cały czas miał kontakt z charakterystycznym zapachem kota. Niektórych ludzi to uspokaja, innym ten zapach po prostu bardzo się podoba, a jeszcze innym pozwala łatwiej przetrwać czas rozłąki z przyjacielem. Kocie perfumy można bez problemu kupić w Internecie, choć ceny czasami zwalają z nóg!

Uważasz to za dziwactwo? Nie oceniaj. Takie zachowania mogą wydawać się przesadą, ale w końcu kociarze nie robią nikomu nic złego i skoro mają taką potrzebę, to nie możemy im tego zabraniać. Jeśli chcesz sobie zrobić tatuaż z kotem – droga wolna i nikomu nic do tego!

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie