Kawaler mieszkający z kotem? Idealna partia!

Jeśli wciąż nie masz żony/narzeczonej/partnerki (niepotrzebne skreślić) i usilnie szukasz sposobu na to, by zwiększyć swoją atrakcyjność na „rynku matrymonialnym”, to poważnie rozważ sprawienie sobie... kota. Tak, kawaler mieszkający z kotem może uchodzić za świetną partię. Dlaczego? Ponieważ kojarzy się z cechami, które są poszukiwane przez wiele pań. Sprawdź, jakie atuty w oczach kobiet ma mężczyzna posiadający kota.

Niezależność

Mężczyźni, którzy posiadają kota, kojarzą się z ludźmi ceniącymi sobie niezależność. Kot jest znacznie mniej angażującym zwierzęciem niż chociażby pies. Kobieta może sobie pomyśleć, że jej adorator wybrał kota, bo lubi często wychodzić, podróżuje, jest towarzyski.

Mocny charakter

Paradoksalnie kawaler mieszkający z kotem może się kojarzyć z mężczyzną z zasadami i twardym charakterem. Dlaczego? Ponieważ ma w głębokim poważaniu to, co inni o nim pomyślą. Kobiety lubią pewnych siebie facetów, którzy dokładnie wiedzą, czego chcą i nie boją się tego wyrażać.

Czułość

Koty są bardzo milusińskie, dlatego facet, który zdecydował się na posiadanie takiego zwierzęcia, z pewnością jest czuły, a to bardzo ważna cecha dla kobiet. Bycie czułym wcale nie jest tożsame z prezentowaniem postawy ciapy. Czułość to wrażliwość na piękno i umiejętność docenienia oraz podzielenia czyichś uczuć.

Dojrzałość

Facet, który posiada kota, z pewnością jest człowiekiem odpowiedzialnym i statecznym życiowo. Nie w głowie mu szaleństwa, skakanie z kwiatka na kwiatek czy wprowadzanie rewolucji, bo tego też nie znosi jego koci przyjaciel. Mężczyzna będący ostoją, twardo stąpający po ziemi, ale jednocześnie umiejący docenić uroki życia, jest świetną partią dla dużej grupy kobiet.

Wierność

Koty są doskonałymi nauczycielami wierności. Facet, który przygarnął pod swój dach mruczącego przyjaciela, z pewnością wie, na czym polega oddanie dla drugiej istoty. To kluczowa umiejętność w każdym związku i wiele kobiet zwraca na to uwagę.

Instynkt ojcowski

Skoro tak dobrze opiekuje się kotem, to z dzieckiem na pewno też sobie poradzi – tak pomyśli kobieta, która szuka faceta zdolnego do założenia z nią szczęśliwej rodziny. Kawaler mieszkający z kotem od razu zyska tutaj przewagę nad konkurencją, ponieważ zdążył już udowodnić swoją odpowiedzialność i opiekuńczość.

Przekonany? W takim razie poszukiwania miłości swojego życia zacznij od... wizyty w schronisku i przygarnięcia bezdomnego kota. Nie będziesz żałował!

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie