Czy legowisko musi być nudne?

Każdy opiekun kocich pociech wie jak bardzo te urocze futrzaki cenią sobie ciepłe i miękkie miejsce do spania. Wygodna poduszka mogą być na miarę złota po czasie spędzonym na wesołym hasaniu za dzwoniącymi zabawkami, czy wypchanymi myszami. Szczęśliwie, na rynku każda kocia mama czy koci tata znajdzie coś dla swoich wąsatych pupili; Czy to miękkie obwarzanki czy zapewniające skrycie przed światem budki.

Legowiska te są satysfakcjonujące - miękkie, puchate, ciepłe - lecz niestety również nijakie. Większość dostępnych w sprzedaży domków i łóżek nic nie mówi o ich rezydencie, nie wskazuje jak ważne miejsce zajmuje w domu, jak bardzo wyjątkowym charakterem jest dla nas! Cóż nam po beżu i burości masowo produkowanych, zwykłych posłań, na których ułoży się gwiazda naszego życia? Dlaczego mamy pozwolić na to, by obecność kociaka w trakcie jej lub jego snu stapiała się ze ścianą mieszkania?

Czas pokazać koloryt charakteru naszej ukochanej kulki futra!


Co, jeżeli nie taka wspaniała truskawka, zaprezentuje słodkość z jaką nosi się wspaniały Puszek?


Może Kleopatra, nieustraszona eksploratorka każdego zakamarku i koneserka rybiej karmy, znajdzie swoje miejsce w paszczy rekina?

Znajdzie się również coś dla Oskara, który z chęcią odda się głębokim przemyśleniom w tej gustownej budce idealnej dla myślicieli.

 

Czasy, kiedy posłanie dla kociaka musiało być banalne powoli odchodzą do lamusa. Znajdź coś, co pokaże kim jest Twój kot, tylko  na  https://www.facebook.com/przeroznosci/

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.