Pupil bohaterem domu – obrazy drukowane z zdjęciem własnego kota!

Nie od dziś wiadomo, że koty to wyjątkowe stworzenia. Niezależne, nieco buntownicze, chodzące własnymi ścieżkami, jednocześnie jednak uwielbiające być głaskane i uwielbiane przez swoich właścicieli. Miłośnicy kotów bardzo często pragną mieć w własnych czterech ścianach dekoracje związane ze swoimi pupilami. Mowa o figurkach, poszewkach na poduszki, kompletach pościeli, podkładkach pod mysz komputerową czy pod kubek. My jednak proponujemy pójść o krok dalej i zafundować sobie niezwykły obraz ze zdjęciem własnego kota!

Fotoobrazy - dlaczego warto?

Zapewne każdy zgodzi się z tym, że zdecydowanie chętniej będziemy pragnęli mieć we własnej sypialni, pokoju dziennym czy też przeznaczonym do pracy gabinecie lub przedpokoju obraz stworzony z fotografii naszego własnego kota niż dzieło przedstawiające obce zwierzątko. Dlatego też tego typu rozwiązanie z dnia na dzień zdobywa coraz większą popularność, decydują się na nie zarówno mieszkańcy dużych domów, jak i maleńkich mieszkanek. Kociarze bowiem wprost uwielbiają podziwiać piękno swoich puchatych przyjaciół – a tym przecież urody odmówić zdecydowanie nie można.

Jeśli zatem posiadasz wyjątkowo udane zdjęcie swojego pupila, bardzo szybko możesz sprawić, by zamieniło się ono w stylowy, stworzony z wielką dbałością o detale obraz na ścianę. Dzieło to powiesić możesz w dowolnym miejscu swojego domu lub mieszkania. Bardzo ciekawie będzie się ono zapewne prezentowało w okolicach kominka, świetnie ozdobi przestrzeń znajdującą się w sąsiedztwie szafy w przedpokoju lub też szafki nocnej w sypialni.

Wspaniała dekoracja na każdą ścianę

Bez chwili wahania możemy stwierdzić, iż obrazy ze zdjęciem własnego kota zamówione na https://www.galeriadruku.com.pl/ to bardzo udany mariaż piękna i walorów praktycznych. O czym mowa? Są to każdorazowo egzemplarze bardzo starannie wykonane i fantastycznie wykończone, solidne i wytrzymałe. Każdy kupujący zatem zyskuje stuprocentową pewność tego, że dzieło przedstawiające ukochanego pupila będzie mu służył przez wiele lat, pozostając niezmiennie w stanie idealnym – dokładnie takim, jak w dniu zakupu.

W tym przypadku nie musisz przeglądać setek stron z gotowymi egzemplarzami, aby wybrać stylową naścienną ozdobę do swojego domu. Klient bowiem zupełnie sam decyduje o tym, czy woli, by ścianę w jego pokoju zdobił obraz stworzony z czarno – białego zdjęcia swojego kota czy też może z kolorowego egzemplarza. W grę wchodzi także wiele rozmiarów. Dlaczego? Bowiem jedna osoba będzie marzyła o niewielkiej dekoracji, która stanie się jednym z egzemplarzy w dużej domowej galerii fotografii, ktoś inny natomiast zażyczy sobie, aby obraz przedstawiający chodzącego własnymi drogami pupila zajmował większość powierzchni danej ściany. Jak widać dla każdego znajdzie się tutaj coś odpowiedniego!

Znakomity pomysł na prezent!

Jeśli zastanawiasz się, co kupić w roli prezentu bliskiej osobie uwielbiającej koty, zafunduj jej obraz ze zdjęciem jej pupila, a na pewno będzie szczerze zachwycona! Wszak to znacznie lepsze rozwiązanie od kolejnych ciepłych skarpet, książki, butelki dobrego trunku czy też perfum. Personalizacja jak najbardziej jest dziś na topie, warto zatem ów fakt wykorzystać, dając komuś bliskiemu podarunek, który szczerze go uszczęśliwi, pozytywnie zaskoczy i miło zadziwi.

Zapraszamy również do sprawdzenia naszej bazy gotowych wzorów z kotami ;)

Zamów i przekonaj się!

Czy warto zdecydować się na to, by nasz pupil został w ten niezwykły sposób wyróżniony? Z całą pewnością tak! Obraz z jego zdjęcia to must have w przypadku każdego kociarza!

Po więcej informacji o obrazach z własnych zdjęć zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Informacja prasowa / Komunikat prasowy

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.