Przychodnia weterynaryjna – kompleksowa opieka nad domowym pupilem

Wizyta ze zwierzęciem u lekarza weterynarii nie jest łatwym zadaniem. Nie tylko należy zwierzę do niej odpowiednio przygotować, ale nawet sam transport będzie wielkim stresem dla naszego pupila. Jeżeli choroba wymaga wykonania szeregu badań specjalistycznych i kolejnych wizyt u specjalisty całe leczenie może okazać się bardzo czasochłonne i męczące zarówno dla właściciela jak i samego zwierzęcia. Optymalnym wyjściem było by zredukowanie całego procesu leczenia do jednej lub jak najmniejszej liczby wizyt. Dlatego najlepszym wyjściem jest skorzystanie z usług przychodni weterynaryjnej, która świadczy wszelkie niezbędne usługi w jednym miejscu.

Jak działa przychodnia weterynaryjna?

Klinika weterynariaradość.com.pl to miejsce, gdzie każde zwierzę domowe objęte zostanie profesjonalną opieką. Założona przez parę specjalistów, którzy praktykowali dłuższy czas w Stanach Zjednoczonych i przenieśli najwyższe standardy opieki i nowoczesne wyposażenie do własnej kliniki. Weterynariaradosc.com.pl dysponuje pięcioma gabinetami, w których przyjmują specjaliści różny gałęzi medycyny weterynaryjnej: interniści, kardiolodzy, okuliści, chirurdzy, anestezjolodzy, radiolodzy, stomatolodzy. Klinika zajmuje się również psychologią zwierząt, a także świadczy usługi w zakresie pielęgnacji. Weterynariaradosc.com.pl dysponuje także nowocześnie wyposażoną salą operacyjną ze wszystkimi urządzeniami niezbędnymi do najbardziej skomplikowanych operacji. Na miejscu przeprowadza się od razu badania rentgenowskie i USG, co eliminuje konieczność kolejnych wizyt. Przychodnia weterynaryjna posiada również sklep ze sprawdzonej jakości żywnością i artykułami do pielęgnacji zwierząt.

Kiedy zasięgnąć porady weterynarza?

Jeżeli zwierzę jest osowiałe, zachowuje się inaczej niż zwykle, traci apetyt, nie toleruje dotykania w niektórych miejscach, unika kontaktu i zabawy – wszystkie te objawy świadczą o jakiś zmianach. Zwierzę nie poinformuje nas o swoich dolegliwościach, ryzykowne jest również oczekiwanie, że "samo przejdzie". Należy wówczas umówić się na wizytę do weterynarza. Weterynariaradosc.com.pl pracuje przez 7 dni w tygodniu, lekarze weterynarii pełnią dyżury również w dni świąteczne. W razie potrzeby można zamówić wizytę domową, a także zasięgnąć wstępnej porady przez telefon.

Pamiętajmy, że zwierzęta tak samo jak ludzie wymagają okresowych badań i nie tylko nagła choroba lub wypadek jest przyczyną do odwiedzenia przychodni weterynaryjnej. Regularnie badane zwierzę będzie zdrowe i dłużej będziemy cieszyć się jego towarzystwem.

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie