Profesjonalna opieka nad czworonożnymi przyjaciółmi!

Każdy, kto ma w swoim domu psa lub kota, doskonale zdaje sobie sprawę, że czworonogi są narażone na różne przykre wypadki. Dotyczy to zwłaszcza zwierzaków wychodzących na zewnątrz – skaleczenia, potłuczenia, zatrucia (spowodowane zjadaniem rzeczy znalezionych na trawniku lub w krzakach) to dość często spotykane przypadki. A jeśli nawet pupil pozostaje w domu, zawsze może trapić go jakaś choroba. W takiej sytuacji niezbędna jest wizyta u dobrego weterynarza. Gdzie szukać takiego, jeśli mieszka się w Mysłowicach i okolicznych miejscowościach?

Dobry weterynarz w Mysłowicach

Przychodnia Weterynaryjna Brzęczkowice znajduje się w centralnej części Mysłowic, dzięki czemu jest do niej świetny dojazd z każdej strony miasta. Jednak nie to należy uznać za jej główną zaletę, a doświadczenie, jakie posiadają prowadzące przychodnię lekarki– lek. wet. Krystyna Ochman-Bojarska oraz lek. wet. Agata Handy. Oferowane przez nie usługi wykraczają poza standardowa ofertę weterynaryjną, ponieważ obie odbyły niezbędne kursy i szkolenia, aby prowadzić diagnostykę chorób hematologicznych na zaawansowanym poziomie. Co to właściwie oznacza? Hematologia weterynaryjna obejmuje wszystko, co związane ze schorzeniami krwi oraz układu krwiotwórczego. Dzięki możliwości wykonywania badań hematologicznych,liczne choroby da się wykryć na podstawie przeprowadzonej morfologii . Pozwala to podjąć skuteczne działania w celu wyleczenia zwierząt zanim choroby się rozwiną.

Zarówno dla hodowców psów, jak i kotów rasowych, świadczone są konsultacje związane z rozrodem oraz położnictwem zwierząt. Dzięki temu można być spokojnym podczas krzyżowania pupili oraz mieć pewność fachowej pomocy podczas narodzin ich potomstwa.

Oprócz hematologii i spraw rozrodczych,przychodnia ta oferuje szeroki zakres innych usług –profilaktykę, pomoc doraźną, chirurgiczną oraz diagnostykę . Na miejscu znajduje się sprzęt, niezbędny do prowadzenia skutecznego leczenia i udzielania pomocy, włącznie z EKG oraz aparatami rentgenowskimi dostosowanymi do zwierząt.

Przystępne ceny, obsługa wysokiej klasy

Dobry weterynarz to ktoś, kto naprawdę kocha i rozumie zwierzęta. Prowadzące przychodnię lekarki weterynarii to właśnie takie osoby – dzięki ich przyjaznemu, a zarazem fachowemu podejściu do zwierząt, cieszą się one zaufaniem klientów już od 1999 roku, co samo w sobie może być dla nich najlepszą rekomendacją. A choć zdrowia Twojego ukochanego przyjaciela nie należy przeliczać na pieniądze, warto dodać, że wszystkie oferowane przez przychodnię usługi są dostępne w wyjątkowo przystępnych cenach!

Jeśli zatem dbasz o swojego pupila, a mieszkasz w Mysłowicach lub ich okolicy, w razie problemów odwiedź Przychodnię Weterynaryjną Brzęczkowice!

Artykuł sponsorowany

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie